6 grudnia 2009

Ciekawy pomysł - opaska magnetyczna do podtrzymywania drobnych przedmiotów

Przyznam szczerze, że już ten patent gdzieś widziałem, pojawia się znowu na rynku, sam pomysł jest zdecydowanie wart przybliżenia. Poniżej informacja z materiałów prasowych.


Firma Stanley, (..) wprowadza do sprzedaży nowy produkt dla majsterkowiczów. Opaska magnetyczna na nadgarstek utrzymuje drobne metalowe przedmioty, takie jak śruby, gwoździe lub niewielkie wiertła, dzięki czemu znajdują się one zawsze „pod ręką”. Dodatkowo rzep, którym obszyta jest opaska, służy do przytrzymywania przedmiotów wykonanych z innych materiałów, np.: plastikowych markerów, długopisów lub kołków rozporowych.

 


 


 Opaska magnetyczna Stanley sprawdzi się szczególnie podczas prac prowadzonych na wysokości lub drabinie, gdy nie ma możliwości ustawienia w pobliżu organizera z narzędziami. Ponadto będzie ona bardzo przydatna w sytuacji, gdy przykręcanym lub odrysowywanym elementem nie wolno poruszyć i trzeba go cały czas przytrzymywać jedną ręką. Opaska magnetyczna Stanley zapinana jest na rzep, dzięki czemu jej długość można łatwo regulować, dostosowując do obwodu nadgarstka. Miękkie podbicie opaski zapewnia komfort pracy.

Opaska magnetyczna Stanley
Sugerowana cena detaliczna: 54 PLN
 
Produkt jest dostępny w sklepach narzędziowych i marketach budowlanych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...